Ovenecká, Praha

Prémiové nájemní bydlení na atraktivní adrese

Typy

Jednotek

Byty

Pokud máte zájem o pronájem bytu uv Praze, čekají na vás v této budově prostorné a vzdušné byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk i výjimečné mezonety v podkroví. Byty jsou vhodné pro náročné jedince, kteří preferují modernost a eleganci. Kuchyňská linka je vybavena všemi základními spotřebiči, podlahy jsou dřevěné třívrstvé a zabezpečení celého objektu je důsledné.

Zjistit víc

Obchodní jednotky

V přízemí rohové secesní budovy jsou obchodní prostory se samostatným vstupem přímo z ulice. Největší obchodní jednotka s velkoformátovými výkladci a proskleným vstupem je ideální pro bankovní instituci. Obchodní prostory jsou na frekventovaném místě, a proto jsou dlouhodobě obsazeny.

Zjistit víc


O budově

Ovenecká 19 je významná historická budova se secesními liniemi. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2017, při které však zůstaly zachovány historické prvky. Současně však nemovitost poskytuje moderní nájemní bydlení v bytech 2+kk a 3+kk. Pro náročné jedince jsou připraveny čtyři mezonetové byty, přičemž některé disponují i velkorysou terasou. V přízemí jsou obchodní jednotky vhodné jako reprezentativní pobočka bankovní instituce i prodejny různého charakteru.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


2 702 m²

celková plocha

6

nadzemních podlaží

2017

rekonstrukce

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně…

blog image

Krajská galerie výtvarného umění představila trienále Prostor Zlín 2022

Začátkem listopadu Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně představila trienále Prostor Zlín 2022…

blog image

Pepco v novém kabátu otevírá pobočku v 12. budově ve Zlíně

Těšíme se z otevření nové prodejny Pepco, které proběhlo 31.10. 2022 na 12. budově ve zlínském…

blog image

Inspirovali jsme se na Designbloku 22

Jakožto poskytovatele prostoru nás přirozeně zajímá aktuální dění na poli produktového designu,…

Naše další nemovitosti